שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

ויזה לארה"ב לבן/ בת הזוג

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

20724401_xxlישראלים רבים מגישים מדי שנה בקשות לויזה לארצות הברית, אחוז ניכר מהם מקבל תשובה חיובית, המאפשרת כניסה לארצות הברית לפרק זמן מסוים ולמטרה מוגדרת.

שאלה שנשאלת פעמים רבות נוגעת למדיניות הרשויות בארה"ב לגבי בני או בנות הזוג של אותם מקבלי ויזה, שלא פעם מעוניינים להצטרף אליהם לשהייה באחת ממדינות היבשת. המאמר הנוכחי מציג את התנאים לקבלת היתר הכניסה הזה, אופן ביצוע ההליך וסוגיות חשובות אחרות שחשוב לדעת על הנושא.

ראשית: ההגדרה של נלווים

כצעד ראשון, יש להתייחס לכך שהגשת בקשה לויזה בעקבות מקבל הויזה העיקרי יכולים להגיש רק בן או בת הזוג שלו כפי שמוגדר בהליך נישואין (בעל או אישה), יחד עם ילדיהם (אם האחרונים הם מתחת לגיל 21).

בני זוג שלא רשומים כנשואים בישראל, ילדים אשר בוגרים מגיל 21, הורים, אחים או קרובי משפחה אחרים לא יכולים לקבל ויזה נלווה. באפשרותם להוציא ויזה לביקור קרובי משפחה – זוהי ויזת B1 או B2 הסטנדרטיות – אבל זה כמובן סיפור אחר.

חשוב לשים לב שלמרבית סוגי הויזות בארצות הברית, יש גם ויזה נלווית, המיועד לבן או בת הזוג של מגיש הבקשה לויזה. ויזות F2 או M2 מיועדות לבני הזוג של ישראלים המעוניינים ללמוד בארצות הברית, בעוד ויזת J-2 לבן או בת הזוג של המשתתפים בתוכנית חילופי מבקרים (ויזת J-1).

בכל המקרים, ישנן הגבלות שונות עבור בני הזוג הנלווים, אשר אי עמידה בהם מהווה עילה לביטול הויזה, ובהמשך לכך לגירוש מארצות הברית: כך, למשל, בני זוג אשר לומדים או עובדים במהלך השהות שלהם בארצות הברית, למרות שאין להם ויזה המאפשרת זאת. את הבקשה לקבלת הויזה יש לבצע במסגרת ההליך המסורתי, כאשר רצוי להגיש את כל הבקשות באותו מועד.

המקרה של אזרחי ארצות הברית

במקרה ובו לאחד מבני הזוג אזרחות בארצות הברית, הויזה הרלוונטית היא ויזת K: ויזות זמניות, למרות שלא פעם המקבלים אותן דווקא כן מעוניינים להשתקע בארצות הברית לפרק זמן ארוך מכך. ויזת K-3 מיועדת לבני זוג נשואים, אשר אחד מהם אזרח ארצות הברית. הויזה ניתנת לפרק זמן של שנתיים, אם כי ניתן להאריך אותה פעמים נוספות, כל עוד הנישואין ממשיכים להתקיים למעשה.

ויזת K-1 היא ויזת אירוסין, אשר מעניקה לבני הזוג להישאר בארצות הברית לתקופה של עד שלושה חודשים, במהלכה הם חייבים להינשא בארצות הברית – לאחר מכן יהיה אפשר להגיש את הבקשה לקבל מעמד של תושב קבע חוקי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!