שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

הוצאת ויזה לארה"ב לבעלי אזרחות זרה

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

100860477ישראלים רבים מחזיקים באזרחות זרה, לצד זו הישראלית, כאשר לא פעם המדובר הוא על אזרחות אירופאית. האזרחות הנוספת שלהם עשויה להקל עליהם להגיע למדינות הרלוונטיות, או אפילו להשתקע בהן.

אחוז ניכר מאותם בעלי אזרחות זרה מעוניינים לדעת האם האחרונה יכולה להשפיע על ההליך של קבלת ויזה לארצות הברית, שכידוע נדרש כל ישראלי באשר הוא לעבור. כפי שתראו מיד, בכוחה של האזרחות הנוספת לקצר תהליכים במספר מצבים ולפשט במקצת את הליך הוצאת הויזה.

הכירו את תוכנית הפטור

תוכנית הפטור מויזה לארצות הברית, כפי שניתן להסיק משמה, מעניקה לאזרחי מדינות העומדות בתנאים מסוימים להיכנס לארצות הברית לפרק זמן של עד שלושה חודשים – מבלי שנדרש מהם להוציא ויזה כלל. למרבה הצער, ישראל עצמה אינה עומדת בתנאי הסף להיכללות בתוכנית, בין השאר עקב אחוזי הסירוב הגבוהים יחסית לבקשות ישראליות לקבלת ויזה, או משתנים פוליטיים הנוגעים ליחסים בין המדינות.

לעומת זאת, מדינות רבות אחרות בעולם – בעיקר באירופה, אך גם באוקיאניה או באסיה – כן משתייכות לתוכנית זו. לכן, ישראלים אשר האזרחות הנוספת שלהם היא של אחת ממדינות הפטור עשויים אף הם ליהנות מכניסה לארצות הברית ללא ויזה, מה שעשוי לחסוך עבורם הן מאמצים והן כספים.

יש להדגיש כי נדרש לענות על מספר תנאי סף עיקריים כדי שהכניסה לארצות הברית, בתנאים שהוגדרו מעלה, תתאפשר לה. על הישראלים להם האזרחות הזרה להחזיק בדרכון ביומטרי, להגיע לארצות הברית למטרות של טיולים או עסקים בלבד (שימו לב: עסקים נקודתיים ולא עבודה) ולתקופה של עד 90 יום (הרשויות בודקות האם אותו אדם מחזיק בכרטיס טיסה חזרה).

עבר ללא רבב

בנוסף, נדרש שבעל הדרכון לא היה בעברו מסורב לקבלת הויזה, בין אם הגיש את הבקשה במסגרת הדרכון הישראלי ובין אם לא, וכן בעל דף פלילי נקי לחלוטין. אנשים אשר הנסיעה שלהם היא למטרות שונות, דוגמת עבודה או לימודים, כן צריכים לפעול על פי ההליך המסורתי של הוצאת הויזה.

חשוב לשים לב שעמידה בכל התנאים תאפשר לקבל את אישור ESTA המיוחל, אשר בלעדיו למעשה לא יתאפשר לעלות על הטיסה לארצות הברית. זוהי למעשה מערכת אוטומטית אלקטרונית לסינון בקשות נסיעה לארצות הברית, אשר מאפשרת לעלות על המטוס אך לא משפיעה, כמובן, על הכניסה למדינות ארצות הברית עצמן –זו נשקלת בנפרד בהתאם לשיקולים שפורטו מעלה. מיותר לציין שהדרכון שיש להציג לרשויות האמריקאיות, לכל אורך התהליך, הוא הדרכון הזר ולא הישראלי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!