שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

הארכת ויזה

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

9910609_xxlפעם, אדם שהוציא ויזה לארצות הברית היה יכול לקבל שקט נפשי למשך שנים ארוכות, ולו מכיוון שהויזות לא היו מוגבלות בזמן. אלא שמאז שנת 2005 חל שינוי משמעותי, כאשר בעשור האחרון ארצות הברית מאפשרת הוצאת ויזה לתקופה של עד עשר שנים.

מכאן, שלא מעט אנשים עשויים להידרש להאריך את הויזה שלהם, מה שלמעשה מביא לכך שהם צריכים להגיש את הבקשה מ"אפס". הנה כל מה שחשוב לדעת על האופן בו ניתן להאריך את הויזה, עם כמה שפחות כאבי ראש ומאמצים.

הבעיה: בקשה חדשה לחלוטין

כשמדברים על הארכת ויזה לארצות הברית, חשוב להדגיש כבר בנקודת ההתחלה, מתכוונים למעשה לצורך להוציא אותה מחדש: ההליך דומה לחלוטין להליך הראשוני של בקשת הויזה, ללא קיצורי דרך. זאת ועוד, אין זה מובן מאליו כלל שלאנשים שאושרה בעבר ויזה, היא תאושר כעת גם כן. תנאי הזכאות לויזה נבחנים באופן אובייקטיבי לחלוטין.

ההתייחסות היחידה לעברו של האדם היא בעת מילויים של טפסי ההגשה הרלוונטיים, כאשר המגיש נדרש לציין כחלק מההליך הסטנדרטי האם הונפקה לו בעברו ויזה בארצות הברית, וכן לפרט במספר מילים על היסטוריית הביקורים השונים שלו בארצות הברית. המטרה בכך היא לבדוק האם במהלך השהות של האדם בארצות הברית הוא ביצע מספר דברים שמבטלים למעשה את הזכאות שלו לויזה, דוגמת מעבר על חוקי ההגירה או ביצוע עבירות פליליות שונות.

יש לציין כי ישנן מספר אוכלוסיות שלא יכולות להגיש כלל בקשה להארכת ויזה. מבחינה מעשית, יהיו אלה אנשים אשר נכנסו לארצות הברית במסגרת תכנית הפטור מויזה, או לחילופין אלה שמחזיקים באחת הויזות הבאות: C (ויזת מעבר), K (מאורס או מאורסת לאזרח אמריקאי) או D (אדם הנמנה על צוות של מטוס או ספינה).

כך עושים זאת נכון

את הליך הארכת הויזה לארצות הברית רצוי להתחיל חודש וחצי לפני שתוקפה של הויזה הקודמת אמור להיגמר, וזאת מתוך הנחה שההליך מצריך לפחות מספר שבועות. נקודת ההתחלה היא הגשה של טופס DS-160, הכולל 15 עמודים אותם נדרש למלא. זהו למעשה שאלון אישי מקיף של המועמד, הכולל התייחסויות למאפיינים הדמוגרפיים שלו, למצב האישי או המשפחתי שלו, למאפיינים הכלכליים וכיוצא בזה.

השלב הבא, בדומה להליך ה"מסורתי" של הוצאת ויזה, הוא קביעת מועד לראיון אישי בשגרירת ארצות הברית, מה שניתן לעשות גם דרך אתר האינטרנט של השגרירות. נדרש מהמועמד לשלם את האגרה, שמחירה 160 דולר, כאשר סכום זה לא יוחזר למגיש הבקשה בכל מקרה, בין אם הבקשה תאושר ובין אם תסורב. לראיון האישי יש להגיע עם כל המסמכים שדורשת שגרירות ארצות הברית, דוגמת דרכון, תמונת פספורט ועוד. כל אישור המצביע על זיקתו של האדם לישראל, דוגמת שטר הבעלות על דירה או רכב, תלושי משכורת או מאזן שכר לימוד, הכרחיים בדרך להגדלת הסיכויים לאישור הבקשה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!