שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

הגשת בקשה לויזה אחרי שחרור מהצבא

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

7873549_xxlכל צעיר ישראלי המסיים את הצבא נמצא בפני צומת בחייו, במסגרתה נדרש ממנו להחליט על הצעדים הבאים שלו. יש לא מעט אופציות שעולות בוודאי אצלו: טיול תרמילאים ארוך במזרח או הדרום אמריקה, עבודה, לימודים אקדמיים וכדומה. עם או בלי קשר לכיוון הספציפי שבוחרים, האפשרויות של טיסה לארצות הברית עשויה בהחלט להישקל.

המאמר הנוכחי מציג עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על הוצאת ויזה לארצות הברית לאחר צבא, משימה שמוכיחה עצמה מורכבת.

הבעיה: אחוזי סירוב גבוהים

אחת ממטרות העל של הויזה, מנקודת המבט של השלטונות בארצות הברית, היא להבטיח כי אנשים המגיעים למדינה יימצאו בה רק פרק זמן מוגדר, ולמטרה שלשמה נסעו: הרצון שלהם הוא להיאבק בהגירה, בטח בלתי חוקית. במצב הדברים הזה, ברור מדוע צעירים אחרי צבא נמצאים בנקודה בעייתית, ולו מכיוון שקשה להם יותר להוכיח את הקשר העתידי שלהם למדינת ישראל.

אם ניכנס לעובי הקורה, לצורך קבלת ויזה נדרש לעמוד במספר תנאי סף שמצביעים על כך שאותו ישראלי ישוב למדינה, לאחר השהות בארצות הברית: בעלות על בית, עבודה בישראל, לימודים סטודנטיאליים במוסד אקדמי בארצנו וכיוצא בזה. כאשר המשוחרר הטרי אינו יכול לסמן בדרך כלל "וי" על אף אחד מאלה, הסיכויים שהוא ייתקל בסירוב קבלת ויזה גבוהים במידה ניכרת ביחס לשאר האוכלוסיה. גם העובדה שיש גורמים בארצות הברית שמתנהגים בחשדנות כלפי צעירים ישראלים, מחשש שיעבדו בצורה בלתי חוקית במדינה, אינה תורמת.

סיבות אלה ואחרות מסבירות מדוע אחוזי הסירוב לבקשות לויזות שמגישים ישראלים נחשבים לגבוהים, מה שבין השאר מביא לכך שישראל לא נכללת בתוכנית הפטור מקבלת ויזה לארה"ב.

אז מה עושים?

לפני מספר שנים, פנה משרד החוץ בבקשה חד משמעית לצעירים ישראלים אחרי צבא: לא להגיש בקשות לקבלת ויזה לארצות הברית, ולו מכיוון שיש סבירות גבוהה שהבקשות האלה יידחו. לדחייה הזו מספר השלכות: הן מביאות לבזבוז כספים מצידם של המעוניינים בקבלת הויזה (תשלום האגרה לויזה, העומד על 160 דולרים לפחות, אינו מוחזר כאשר הבקשה מסורבת), מבזבזות זמן יקר ואף מעלות את הסטטיסטיקה הלא מחמיאה של סירוב לבקשות ישראלים.

אנחנו לא טוענים שעליכם לוותר על חלום הנסיעה שלכם לארצות הברית, אבל כן ממליצים לכם לדחות מעט את הנסיעה. מומלץ שלא להגיש את הבקשה ממש עם השחרור מהצבא, אלא לאחר שעובדים מספר חודשים בישראל (ככה גם יהיה יותר קל לממן את הטיסה, אגב). אם מעוניינים ללמוד בעתיד הנראה לעין, רצוי להצטייד באישור קבלה ללימודים, שמעיד אף הוא על כוונות לחזור לישראל.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!