שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

ויזת הגירה

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

8239708_xlכידוע, כל מי שמעוניין להיכנס לתחומי ארצות הברית זקוק להוצאת ויזה, מה שכשלעצמו מצריך מאמצים מסוימים. התמונה הופכת למורכבת יותר עבור אנשים אשר רוצים לא רק להגיע לארצות הברית, אלא גם להשתקע בה.

במצב הזה, הם נדרשים להנפיק את ויזת ההגירה, אשר האישור שלה אינו מובן מאליו כלל וכלל. אז מתי ניתן לקבל ויזת הגירה? איך עושים את זה? ומהם סיכויי ההצלחה? את התשובות לשאלות אלה ואחרות תמצאו במאמר הנוכחי.

התנאים לקבלת ויזת הגירה

כבר בנקודת ההתלה, יש להדגיש שקיימים סוגים שונים של ויזות הגירה, כך שהגשת הבקשה צריכה להתבונן על המאפיינים האישיים של מגיש הבקשה. הסוג המרכזי הראשון הוא ויזות על בסיס משפחתי. במסגרת זו, יכולים להגר לארצות הברית, בתנאים מסוימים, בני הזוג או קרובי המשפחה (דרגה ראשונה בלבד) של מי שהוא תושב אמריקאי, או לחלופין תושב זר שקיבל גרין קארד – שימו לב שאת הבקשה נדרש שאזרחי ארצות הברית יגישו בעצמם. את הויזה ניתן לקבל גם במקרה של אירוסין, וזאת בתנאי שההבאה הראשונית של בן או בת הזוג תיעשה במטרה להשלים את הנישואים.

ויזות הגירה יכולות להיות גם על בסיס עבודה. מדי שנה, ניתנות כ-140,000 ויזות לעובדים המעוניינים להגר לארצות הברית. שימו לב שהויזות ניתנות רק עבור העוסקים במקצועות מסוימים, כאשר נדרש לרוב להוכיח מומחיות גדולה ומוניטין חיובי בתחום, לא פעם גם מוניטין בינלאומי. אוכלוסיה אחרת שעשויה לקבלת ויזת הגירה היא אוכלוסיית המשקיעים, בתנאים מוגדרים, כשלצד זה קיים סיכוי לקבל ויזת הגירה בהגרלה במסגרת Diversity Visa, או בקצרה DV .

אז איך מתחילים?

להבדיל מהמקרה של ויזות זמניות, אותן ניתן להוציא הן בשגרירות ארצות הברית בתל אביב והן בקונסוליה האמריקאית בירושלים, במקרה של ויזת ההגירה הכתובת היחידה אליה ניתן להגיע היא הקונסוליה. מטבע הדברים, ההליך כאן שונה מהשלבים שנדרשים בדרך להוצאת הויזה ה"רגילה", כשנקודת ההתחלה היא הגשה של טופס הבקשה (I-130). בשלב הזה, המעוניינים בקבלת הויזה יוצאים מחוץ לתמונת ההליך, כאשר הטופס מוגש על ידי האזרחים האמריקאיים (לרוב, כאמור, בני המשפחה). את טפסי הבקשה יש להעביר למשרדי ה-USCIS בשיקאגו, כפי שמפורט באתר השגרירות, ורק לאחר אישור הטופס אפשר להמשיך את התהליך דרך הקונסוליה בירושלים.

לאחר שהטופס מאושר, מצוינים בפני מגיש הבקשה מסמכים שיש לצרף בעת ההגעה לשגרירות. דרישה נוספת המפורטת היא שהמהגר יעבור בדיקות רפואיות בארץ, וזאת כדי להבטיח שאינו נושא מחלות המסכנות את תושבי ארצות הברית.

לראיון בשגרירות נדרש להגיע גם כן האזרח האמריקאי, ולא מי שמעוניין להגר אליה. ייתכנו מצבים בהם יהיה צורך שהמהגר יגיע לשגרירות, אך אלה מצבים נקודתיים יותר. בדומה לויזות אחרות, הרי שגם כאן יש צורך להמתין מספר ימים עד לתשובה מהשגרירות, בציפיה מתוחה שהיא תהיה חיובית. אם עומדים בכל התנאים שפורטו כאן, אין סיבה שהבקשה לא תאושר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!