שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

ויזת סחר

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

10229375_xxlבמהלך השנים, הפך העולם בו אנו חיים לכפר גלובאלי קטן. יותר ויותר עסקאות נערכות בזירה הבינלאומית מדי שנה, כאשר היחסים הקרובים בין ישראל לארצות הברית מביאים לכך שלא מעט עסקאות מערבות גורמים משתי המדינות האלה.

יש לכך השפעה מהותית גם על התהליך של הוצאת ויזה לארצות הברית, עם מספר סוגים רלוונטיים במיוחד לעבודתם של סוחרים ומשקיעים בארצות הברית.

הויזה הרלוונטית: ויזה E

כשמדברים על ויזת מסחר בארצות הברית, שני סוגים של ויזות הופכים לרלוונטיים. יש לציין כי הויזות מאפיינות אזרחי מדינות אשר מקיימות אמנה הדדית עם ארצות הברית – ישראל עונה כמובן על ההגדרה הזו. ויזת E, ברמה הכללית, מאפשרת לחברות כלכליות או למשקיעים להעביר לארצות הברית עובדים. הנטייה ברשויות האמריקאיות היא לקדם בעיקר עובדים אשר הפעילות שלהם יכולה לקדם בצורה משמעותית את האינטרסים הכלכליים של ארצות הברית.

ויזת E1

ויזת E1, הסוג המרכזי הראשון, מיועדת ליבואנים או ליצואנים ישראליים. הויזה עבורם יכולה להתקבל בתנאי שהסחר עם גורמים שונים בארצות הברית הוא ממושך יחסית, וכן רק כאשר הם מוכיחים כי הפעילות עם הגורמים האמריקאיים מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות שלהם. מבחינת סחר בינלאומי, נדרש שהסחר עם ארצות הברית יעמוד על מחצית לפחות מהיקף הסחר הבינלאומי הכולל של אותה חברה ישראלית.

תנאי סף נוסף לקבלת הויזה הוא היותו של מגיש הבקשה אזרח מן המניין של המדינה המקיימת את האמנה עם ארצות הברית – ישראל, במקרה הזה. נדרש להוכיח כי הזרימה המסחרית של הסחורה, השירותים או הטכנולוגיה בין הגורמים הישראליים לאמריקאיים תהיה ברורה, כך שניתן יהיה לזהותה, וכן שהזרימה עצמה תהיה רציפה. על האדם המועמד לקבל את הויזה להיות בעל משרה בכירה או ניהולית באותה חברה, או לחלופין בעל כישורים שהוגדרו כייחודיים לצורך התפעול השוטף של החברה.

הכירו: ויזת E2

ויזת E2 מיועדת לאוכלוסיה מעט שונה: משקיעים באחת ממדינות ארצות הברית, המחזיקים בדרכון או באזרחות של מדינה אשר חתמה על אמנת משקיעים עם ארצות הברית. לפני מספר שנים חתם ברק אובמה, נשיא ארצות הברית, על חוק שיוסיף את ישראל לרשימת המדינות העונות על ההגדרה הזו, גם אם יש לציין שעדיין לא החל הליך ההטמעה של הויזה, כך שאזרחים ישראלים אינם יכולים עוד להוציא אותה.

בכל מקרה, גם על מנת לקבל את ויזת E2 יהיה צורך בשורה ארוכה של הוכחות. מגיש הבקשה צריך להיות בעל אזרחות ממדינת האמנה, כשלפחות מחצית מהחברה צריכים להיות בבעלות אותה מדינה. על המועמד לויזה להימצא בתהליך השקעה, אשר כשלעצמה צריכה להיות משמעותית ולא למטרות של פרנסה והגדלת רווחים בלבד. גם כאן, נדרש ממגישי הבקשה להחזיק במשרות ניהוליות או בכירות בחברה, או להיות מוגדרים כבעלי כישורים ייחודיים הכרחיים עבור התפעול השוטף של החברה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!