שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

חידוש ויזה – כיצד מחדשים?

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

ל8715839_xxlפני מספר שנים, הוצאתם ויזה לארצות הברית. אתם זוכרים את ההליך שנדרש מכם עד להשלמת המשימה, בין אם מילוי הטפסים, תשלום אגרת הבקשה, הראיון בשגרירות, המסמכים שיש להמציא ועוד.

כעת, כשאתם מעוניינים לבקר שוב בארצות הברית, עולה אצלכם בוודאי שאלה קריטית: האם הויזה שהוצאתם בזמנו תהיה תקפה גם לנסיעה הנוכחית, או שמא תצטרכו להתחיל את כל הליך הוצאת הויזה מהתחלה?

כפי שתראו מיד, התרחיש בו נדרש יהיה לחדש את הויזה הוא הגיוני בהחלט. לפניכם סקירה של הסיבות המצריכות חידוש הדרכון, יחד עם הסבר קצר על התהליך.

נקודת המוצא: ויזות (כיום) אינן תקפות לכל החיים

שנת 2005 הייתה בגדר חדשות רעות עבור ישראלים המעוניינים להנפיק ויזה, ולו מכיוון שבשנה זו החליטה ארצות הברית להפסיק ולהנפיק ויזות לכל החיים, כפי שהיה קודם לכן. גם הויזות שהופנקו לפני תהליך זה הפכו למעשה ללא רלוונטיות וחסרות שימוש. הויזות שמונפקות משנה זו ועד עצם היום הזה הן בעלות תוקף מוגדר, כשפרק הזמן המקסימלי עומד על עשר שנים. בלא מעט מקרים, מדובר על תוקף קצר יותר, אפילו של מספר חודשים או שנים (תלוי במאפייני מגיש הבקשה ובסוג הויזה).

במסגרת השינוי, נדרשו ישראלים שתוקף הויזה שלהם נגמר להתחיל את כל ההליך מהאפס ולהוציא ויזה חדשה. זאת ועוד, עצם העובדה שהאדם החזיק בויזה קודם לכן לא מבטיח דבר לגבי הסיכויים שיקבל אותה בשנית. כל מקרה נבחן לגופו, על פי הנסיבות הספציפיות שלו. כמובן שעבור אנשים שלא מילאו את הוראות הויזה, למשל שהו בארצות הברית פרק זמן ארוך ממה שהויזה אפשרה להם, הסיכויים לקבלתה בשנית כמובן יורדים עד לא קיימים.

אבל יש גם חדשות טובות

בתחילת שנת 2015 הודיעה שגרירות ארצות הברית על מה שללא ספק מקל על חייהם של לא מעט ישראלים המעוניינים לחדש את הויזה שלהם. החלטת השגרירות היא לאפשר ללא מעט ממחדשי הויזה שגילם לא עולה על 14 לעשות זאת מבלי שהם נדרשים להגיע באופן פיזי לשגרירות, מה שמקל עליהם ומקצר את התורים הארוכים בשגרירות גם יחד.

במסגרת הנוהל המחודש, ניתן לבצע את חידוש הויזה תוך מסירתם של המסמכים הרלוונטיים לשגרירות באמצעות חברת שליחויות (שירות הכרוך בתשלום), כאשר האחרונה גם תשיב את המסמכים ותעניק למבקש את הדרכון ובו הויזה המחודשת, במידה ואכן התהליך הסתיים באישור הויזה.

מי יכול לחדש ויזה בצורה הפשוטה?

את הויזה יכולים לחדש מבלי להגיע לשגרירות אנשים שעונים על מספר תנאים. את החידוש הם יכולים לעשות רק כשהויזה הקיימת שלהם עדיין תקפה, או לכל הפחות כשהתוקף שלה תם בשנה האחרונה. ניתן לחדש רק ויזות שהונפקו כאשר גילו של מי שקיבל אותן עלה על 13. את הבקשה לחידוש הויזה יש להגיש במקום בו הוצאה הויזה הראשונית, שמצידה אסור שתכלול אחת משלוש מילים: Waiver, Blanket או Clearance.

קיצור ההליכים אפשרי רק אנשים אשר מעוניינים באחת מבין הויזות שהוגדרו לשם כך. מרבית הויזות החשובות והנפוצות עונות על התנאי הזה, כולל ויזת המבקר (B), ויזת סטודנט בלימודים אקדמיים (F), ויזת סטודנט בלימודים מקצועיים (M), עובד מיומן (H), ספורטאי או אמן (P) ועוד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!