שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

ויזה לחיילים בשירות סדיר

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

helmetהתרחיש בו חייל בצבא ההגנה לישראל מעוניין לטוס לארצות הברית במהלך השירות שלו נראה לרבים מאיתנו בידיוני. אחרי הכול, טיסות לארצות הברית הן לרוב לתקופה של מספר שבועות או חודשים לפחות, פרק זמן הגדול בצורה משמעותית מאשר החופשה הממומצעת שיכול החייל לקבל.

עדיין, יש מצבים בהם חיילים מעוניינים שכן להגיע לארצות הברית במהלך שירותים הצבאי – למטרת ביקור קרובים קצר, חתונה של בן משפחה, השתתפות בכנס מקצועי במסגרת התפקיד בצבא ועוד – ולכן הם זקוקים להנפיק ויזה.

האם זה אפשרי? ובכן, התשובה לכך חיובית, גם אם ברור שהסיכויים לאישור הויזה נמוכים ביחס למרבית הקבוצות האחרות באוכלוסיה.

נקודת המוצא: אין ויזה מיוחדת לחיילים

חיילים אשר מעוניינים להגיש ויזה מבינים כי יש יותר נקודות דמיון מאשר קווי שוני בינם לבין ישראלים אחרים. הסיבה לכך היא שסוג הויזה, במקרה הזה, לא נקבע על פי הגורם שמוציא אותם (להבדיל מהמקרה של ויזת סטודנטים או ויזת שחקנים ואומנים מצטיינים), אלא על פי מטרות הביקור הספציפי בארצות הברית. אם לוקחים דוגמא נפוצה, חיילים שמגיעים לארצות הברית לביקור תיירותי, כמו ברוב המקרים, נדרשים להוציא את ויזות B1 או B2 הסטנדרטיות.

גם הליך הבקשה שלהם דומה, פחות או יותר. על החייל למלא את טפסי הגשה הבקשה, לשלם את האגרה, לקבוע תור לשגרירות ארצות הברית בישראל ולעבור בה את הראיון האישי. ההבדל העיקרי הוא שלרשימת המסמכים שהחייל נדרש להוסיף למסמכי הבקשה, מסמכים שנקבעים על פי סוג הויזה ומטרת ההגעה לארצות הברית, הוא צריך להוציא מסמך מהשלישות אשר מאשר שמגיש הבקשה אכן נמנה על מצבת החיילים של צה"ל.

הבעיה: אחוזי סירוב גבוהים

המציאות מראה כי הסיכויים שבקשתו של חייל מסוים לקבלת הויזה תיענה בחיוב נמוכים ביחס למרבית הקבוצות האחרות באוכלוסיה. הסיבה לכך לא רק דווקא לעובדה שהצעירים האלה לובשים ירוק, אלא שהם.. ובכן – צעירים. החשש של הרשויות בארצות הברית הוא שאנשים שיגיעו אליה יישארו לפרקי זמן ארוכים יותר ממה שמאפשר הויזה, או לחלופין יחרגו מתנאי הויזה (למשל, עבודה כשהויזה שברשותם לא מיועדת לכך).

המסמכים המוגשים לשגרירות והראיון האישי חגים פעמים רבות סביב סוגיה משמעותית אחת: האם מגיש הבקשה אכן מתכוון לשוב לישראל, בתום הביקור. במקרה של החיילים בפרט והצעירים כמכלול, התשובה לכך אינה חד משמעית. למעט הצבא, אין לחיילים לרוב קריירה או משפחה, והם לא לומדים לימודים אקדמיים במוסד המיועד לכך בישראל: לדעת הרשויות, עובדות אלה מגדילות את הסיכויים שאותו חייל יפר את תנאי הויזה (בעיקר במקרה של חייל לקראת שחרור).

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!