שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

טיול לארצות הברית

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

21706888_xxlארצות הברית נחשבת לאחד מיעדי הטיול הנחשקים ביותר בעולם כולו. הבעיה היא שעבור רבים, ההגעה אליה הופכת למלאכה מורכבת ביחס למרבית יעדי העולם האחרים.

הסיבה הראשונה לכך היא כלכלית, כאשר טיול בארצות הברית מצריך היפרדות מסכומי כסף נכבדים: לא רק עקב הטיסה היקרה (והארוכה), אלא גם בהתחשב במשך הטיולים הארוך או במחירי השהות הגבוהים במדינות יבשת. סיבה נוספת המביאה לקשיים היא ההליך הנדרש עד אשר ניתן יהיה בכלל להיכנס למדינה, במרכזו עומד הצורך להנפיק ויזה רלוונטית – ויזת תיירות, כמובן.

אז למה צריך ויזה?

הרשויות בארצות הברית דורשות הנפקה של ויזה מכל אדם המעוניין להגיע אליה, וזאת עקב מספר סיבות: ראשית, הממשל האמריקאי מעוניין לצמצם כמה שניתן את ההגירה לארצות הברית, בטח ובטח ההגירה הבלתי חוקית. לכן, הוא למעשה מנסה להבטיח כי אנשים המגיעים אליה למטרות טיול לא יעשו דבר מלבד לטייל בו ולחקור אותה – עבודה או לימודים יוצאים מהתמונה, וכך גם הישארות בארצות הברית בפרק זמן הארוך מזה המאושר בויזה. אדם שעובר על תנאי השהות שלו מסתכן בביטול הויזה שלו, בגירוש מארצות הברית ובכך שלא יוכל להיכנס אליה כלל בעתיד.

הסיבה הנוספת היא בטחונית במהותה. בעקבות אירועי הטרור של ה-11 בספטמבר בארצות הברית החלה המדינה לנקוט משנה זהירות ביחס לכל אדם הנכנס אליה. התנאים להוצאת הויזה הפכו מעט נוקשים יותר, וכך גם הבדיקות שמבצעים גורמי האכיפה בארצות הברית לגבי אנשים הנמצאים בתחומי המדינה.

טיולים מאורגנים

על פניו, נראה כאילו טיול מאורגן מקטין מאד את הסיכויים שאדם המשתייך על קבוצת הטיול יחליט להישאר בארצות הברית: המטיילים הם באחריות גורם מוסמך (חברת הטיולים), כשמאפייני הביקור כבר מאורגנים עבורם מ-א' ועד ת' (מקומות הלינה בכל יום, כמו המלונות למשל). החדשות הרעות הן שגם אנשים המגיעים לטיול מאורגן בארצות הברית צריכים לעבור את הליך הוצאת הויזה, באופן אישי עבור כל אחד מהם.

החדשות הטובות יותר הן שעצם ההצטרפות לטיול מאורגן מקלה מעט את הליך הוצאת הויזה. ישנן חברות תיירות אשר מרכזות ומלוות את הבקשות של הנוסעים לקבלת הויזה, מסייעות להם בהתנהלות ואף מלוות אותם מול הרשויות הרלוונטיות בישראל ובארצות הברית. בנוסף, רשויות ההגירה בארצות הברית מעט נוקשות פחות ביחס לקבוצות אלה, מסיבות ברורת מבחינתן.

המסמכים שיש להנפיק

כשזה נוגע לאנשים המעוניינים להגיע לארצות הברית למטרות ביקור קרובים או טיול, הויזות הרלוונטיות הן ויזות B1 או B2. חשוב לשים לב שהויזות מונפקות מראש עבור תקופות קצרות יחסית, מה שבא לידי ביטוי במטרות השהות בארצות הברית: זו יכולה להיות נסיעת עסקים קצרה למדינה, אך לא שהות בה לשם עבודה במשרה מלאה (מה שמצריך, כמובן, הוצאת ויזה שונה לחלוטין).

הגשת הבקשה לויזה כולל בתוכה מספר שלבים: הראשון שבהם הוא מילוי הטפסים הרלוונטיים, מה שניתן לעשות דרך אתר שגרירות ארצות הברית בישראל. הטפסים מתייחסים לנתונים האישיים של מגיש הבקשה וכן לסיבות ההגעה הרצויה שלו לארצות הברית. לאחר תשלום האגרה נערך הראיון האישי, שגם בו ינסו נציג השגרירות לעמוד על מטרות הנסיעה לארצות הברית ולוודא שהמטרה ה"סמויה" אינה הגירה.

כמובן שכל מסמך שעשוי להביע על זיקה לישראל יכול לסייע ולהגדיל את הסיכויים לאישורה של הבקשה, כאשר אנשי השגרירות עשויים לבקש מהאדם להמציא אישורים רלוונטיים על פי מטרות הביקוש שלו ובהתאם למאפיינים הספציפיים שלו: עצמאי לעומת שכיר, למשל. הצגה של הסכם רכישה של דירה בישראל, תלושי משכורת ממקום העבודה או מאזן שכר לימוד ממוסד אקדמי להוכחה לכך שהוא סטודנט, הם רק חלק מהמסמכים שנדרש להמציא ברוב המקרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!