שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

ויזה לארה"ב – מחיר האגרה

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

כסף2הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה בלא מעט שלבים שיש לעבור, המביאים לכך יש להתחיל בהליך חודשים קודם לכן. מה שחשוב להדגיש הוא שלצורך הוצאת הויזה יש להיפרד מסכום של כמה מאות דולרים, על פי סוג הויזה.

כאמור, זמן  שווה לא מעט כסף. אז כמה עולה להוציא ויזה לארצות הברית? במאמר הבא נספק את כל התשובות לשאלות החשובות האלה.

המשתנה המרכזי: מחיר האגרה

כשמדברים על מחירי ויזה לארה"ב, מתכווני לרוב לעלות הבקשה לויזה (אגרה), עלות חד פעמית. את האגרה אפשר לשלם בשתי דרכים: הראשונה היא באמצעות דואר ישראל, לאחר הדפסת שובר התשלום באמצעות מערכת התשלומים של ארצות הברית בישראל. האפשרות האחרת היא תשלום בכרטיס אשראי, מה שאפשרי הן דרך אתר האינטרנט של השגרירות והן באמצעות המוקד הטלפוני. השגרירות מקבלת אך ורק כרטיסי אשראי מסוג Visa או Mastercard.

גובה האגרה שיש לשלם, כאמור, תלוי בסוג הויזה שמעוניינים להוציא. הויזות הנפוצות ביותר הן מסוג B1 ו-B2, המאפשרות כניסה לארצות הברית לצרכי תיירות, עסקים (לא עבודה) וטיפולים רפואיים. הן מצריכות תשלום העומד נכון לעכשיו על 160 דולרים, כאשר סכום אגרה זה מאפיין גם ויזות לסטודנטים (F/M), משתתפים בתכניות חילופי מבקרים (J) או עיתונאים (I). הסכום נגבה בשקלים, על פי שער הדולר היציג בעת קבלת התשלום, כך שהמחיר הספציפי שכל אדם משלם, בפועל, עשוי להשתנות מבקשה לבקשה. זאת ועוד, גם שגרירות ארצות הברית בעצמה משנה אחת למספר שנים את גובה האגרה, על פי שורה ארוכה של פרמטרים.

בנוסף לסוגי הויזות שהוזכרו מעלה, יש כאלה אשר עלות ההנפקה שלהן גבוהה יותר ועומדת, נכון לנקודת הזמן הנוכחית, על 190 דולר. תחת הקבוצה הזו נמנות ויזה לעובדים זמניים (H), ויזת רילוקיישן או ניוד מומחים (L), ויזה לספורטאים ואמנים (P), ויזה לאנשי דת (R) וכן ויזה לאנשים שהוגדרו שבעלי יכולות יוצאות דופן בתחום העיסוק שלהם (O). ויזת K, המיועדת לארוס/ה, לבעל או לאישה של אזרח/ית אמריקאיים מצריכה תשלום של 240 דולר, כשמחירה של ויזת המסחר E הוא 270 דולר.

התשלומים הנוספים

ישנן ויזות אשר מצריכות תשלום נוסף, מעבר לאגרה, כאשר הדוגמא המובהקת היא אגרת ה-SEVIS שיש לשלם במקרה בו מעוניינים להנפיק ויזת סטודנט, אגרה שמחירה עומד על 200 דולר. דוגמא נוספת היא אגרת ESTA, המיועד לאזרחים להם דרכון של מדינה זרה הנכללת במסגרת תכנית הפטור מקבלת ויזה לארצות הברית (ישראל אינה אחת המדינות האלה), כאשר סכום האגרה הוא 14 דולר

חשוב לשים לב שהכסף עבור הגרה לא יוחזר למגיש הבקשה בכל מקרה, גם אם הבקשה שלו לקבלת הויזה נדחית על הסף מסיבה זו או אחרת. לכן, אם סבורים או חוששים שהסיכויים לקבלת הויזה אינם גבוהים, בלשון המעטה, רצוי לשקול היטב האם בכלל להגיש את הבקשה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!