שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

פטור מהוצאת ויזה לארצות הברית

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

9788103_xlבנקודת הזמן הנוכחית, ידוע הישראלי הממוצע שלצורך ביקור בארצות הברית נדרש ממנו להוציא ויזה. הסיבה העיקרית לכך היא שישראל, למרות היחסים החמים עם הידידה הכי גדולה שלה, לא נכללת בתוכנית הפטור מויזה (VWP – Visa Waiver Program).

התוכנית מאפשרת לאזרחי עשרות מדינות ברחבי העולם להגיע לארצות הברית לצרכי תיירות או עסקים מבלי שהם נדרשים להוציא ויזה.

מדוע ישראל לא נכללת בתוכנית הפטור?

על רקע היחסים בין ישראל לארצות הברית, היה ניתן אולי לצפות שהאזרחים שלנו היו נכללים בתוכנית הפטור. הדבר לא קורה, נכון לעכשיו, עקב שתי סיבות עיקריות. הראשונה היא שאחוזי הסירוב לקבלת ויזה בקרב ישראלים גבוהים בצורה משמעותית מאשר מה שמאפשר התוכנית. על פיה, יכולים לקבל את הפטור רק אזרחי מדינות שאחוז הסירוב לבקשות בהן אינו עולה על 3%. בישראל, המספר נוטה להיות כפול ואפילו משולש מכך.

סיבה נוספת היא פוליטית במהותה, והיא נובעת מכך שהממשל האמריקאי אינו מרוצה, בלשון המעטה, מה"אפליה" שמקבלים אזרחי ארצות הברית המוסלמים בבידוק כשהם מעוניינים להגיע לישראל. בעבר היה חסם שלישי – העובדה שבישראל לא הונפקו דרכונים ביומטריים – אם כי היא התבטלה עם האפשרות שנוצרה לישראלים כן להוציא את הדרכון הביומטרי לפני מספר שנים.

כך יכולים ישראלים כן לקבל פטור מויזה

הדרך היחידה בה אזרחים ישראלים יכולים להגיע לארצות הברית מבלי שהם צריכים להוציא ויזה, חלק מכם בוודאי ניחש נכון, הוא אם יש ברשותם אזרחות זרה, של אחת המדינות שכן נמצאות בתוכנית הפטור. במקרה הזה, נדרש שההתנהלות מול הרשויות האמריקאית תהיה כולה עם הדרכון הזר, ולא הישראלי. כמובן שניתן לקחת את שניהם לחו"ל, אם כי מבחינת קבלת הפטור רק הדרכון הזר הוא הרלוונטי.

יש לשים לב לכך שאנשים המגיעים למטרות שאינן תיירות או עסקים נקודתיים – בעיקר לעבודה או ללימודים – כן נדרשים להוציא את הויזה אפילו אם יש ברשותם אזרחות זרה שאמורה להקנות את הפטור ממנה. כאשר האנשים המעוניינים להגיע לארצות הברית ומחזיקים ברישום פלילי או עברו בעברם על תנאי הויזה (למשל, שהות יתר או עבודה כאשר מחזיקים בויזה שאינה מאפשרת זאת), עלולים להיתקל בסירוב לקבלת הפטור, או אפילו להוצאת הויזה.

עם כל הכבוד לפטור, הרשויות האמריקאיות עדיין חוששות מהגירה בלתי חוקית אליהן. לכן, דרישת חובה נוספת בדרך לקבלת הפטור היא הצגה של כרטיס טיסה חזרה, מארצות הברית לישראל. השהות עבורם בארצות הברית, יש להדגיש, אפשרית עד לפרק זמן של שלושה חודשים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!