שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

עגלות – עבודה במכירות בקניונים בארה"ב

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

6839250_xlחושבים ברצינות על עבודה בארצות הברית? אם אתם משתייכים על אוכלוסיית הצעירים, וגם אם לא, סביר להניח שאפשרות של עבודה בעגלות מכירה תישקל ברצינות על ידיכם.

זה לא מפתיע: אחוז ניכר מבין המשרות המוצעות בארצות הברית עונה על ההגדרה הזו, כשהיתרונות שלה הם אפשרות לגריפת רווחים גבוהים בפרק זמן קצר, לרוב במקומות המציעים אווירה חיובית ודינמית. באופן לא מפתיע, גם כאשר עובדים בארצות הברית צריך לעשות את זה בצורה חוקית, תוך הוצאה של ויזה מתאימה.

הויזה הרלוונטית: ויזת H2B

עבודה בעגלות בארצות הברית היא לרוב עבודה לטווח קצר, של מספר חודשים. הדבר משפיע בצורה ניכרת על סוג הויזה הרלוונטית לעבודה זו. ברוב המקרים, מדובר כאן על ויזת H2B, המיועדת לעובדים זמניים שמוגדרים כעובדים ללא "כישורים מיוחדים".

במילים אחרות: יהיו אלה עובדים שמגיעים לעבודה שאינה מצריכה תעודת מקצוע או תואר אקדמי, דוגמת עבודה בעגלות, בענף המלונאות, בענף התיירות ועוד. מה שכן, לפני שניתן לחשוב על הוצאת הויזה יש צורך בהצעת עבודה מפורטת מטעמו של המעסיק, המתייחסת בין השאר לסוג התפקיד או למשך זמן העבודה.

צריך לזכור שבעצם קבלת הויזה, מתחייבים למעשה על מספר תנאים. על האדם לעבוד רק במקצוע שעבורו קיבל את הויזה, וחשוב לא פחות: עבור החברה שהייתה מעוניינית בשירותים שלו מלכתחילה. כאשר עובד מסוים מחליט להפסיק את העבודה בעגלות בחברה מסוימת, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה, הוא לא יכול לחדש את ההעסקה שלו בחברה אחרת.

תחת זאת, עליו לעזוב את ארצות הברית תוך פרק זמן של עד עשרה ימים ממועד הסיום הרשמי של העבודה. אדם שאינו עושה זאת מסתכן בגירוש מארצות הברית, יחד עם ביטול האפשרות שלו להוציא ויזה נוספת למדינה בעתיד הנראה לעין.

תנאים עיקריים של ויזה

ויזת H2B  היא ויזת עבודה המתקבלת לרוב בצורה עונתית, לפרק זמן מוגדר (עבודה חד פעמית, זמנית או עונתית), העומד לרוב על מספר חודשים לפחות – כל מקרה נבחן לגופו. יתרון מרכזי שלה הוא שניתן לעבוד באמצעותה בארצות הברית בעבודה במשרה מלאה, כולל שעות נוספות.

בדומה לסוגים אחרים של ויזה, גם כאן צריך האדם המקבל את הויזה לשכנע את השגרירות כי לאחר תקופת העבודה שנקבעה הוא ישוב לישראל. בעת מילוי טפסי הקבלה ובראיון האישי בשגרירות ארצות הברית בישראל, למשל, נדרש ממנו להמציא מסמכים המבטאים את הזיקה שלו לישראל: אישור לימודים, מכתב מהמעסיק הישראלי שלו, הוכחות על הקמת משפחה בישראל ועוד.

יחד עם הויזה, מקבל העובד הישראלי בארצות הברית זכויות שמקלות עליו לעבוד מעבר לים. הויזה מאפשרת לקבל מספר של ביטוח לאומי בארצות הברית, באמצעותו ניתן לפתוח חשבון בנק בארצות הברית (לא נדרש לרוב כאשר עובדים בחברות ישראליות), כמו גם להוציא רישיון נהיגה.

מה נדרש מהמעסיק?

ויזת H2B יכולה להינתן רק לאחר שהחברה המעוניינת בעובד מגישה לכך בקשה. על החברה עצמה להוכיח כי יש לה צורך בעובדים זמניים, אותם לא הצליחה למצוא בארצות הברית. יש לציין כי המלאכה הזו מורכבת פחות ממה שנראה, כאשר הרשויות בארצות הברית לא נוטות לבצע בדיקות מקיפות מדי. בקשה של המעסיק, מנומקת בצורה סבירה, מתאימה ברוב המקרים.

נקודה חשובה נוספת היא שהויזה מאפשרת כניסה לארצות הברית לפני תחילת העבודה, וזאת לצרכי התארגנות: מציאת מקום מגורים (במידה והחברה המעסיקה לא מספקת כזה), הסתגלות קצרה, הצטיידות בפריטים חיוניים ועוד. מבחינה מעשית, ניתן לרוב להיכנס לארצות הברית כעשרה ימים לפני מועד תחילת העבודה, כפי שמצהיר עליה המעסיק העתידי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!