שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

פתיחת עסק או השקעה בארה"ב

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

21331084_xxlזה לא סוד שבמהלך השנים הפכו הגבולות הפיזיים בין מדינות, מבחינה כלכלית, לדקים מאד עד בלתי קיימים. הישראלים שגם כך מאופיינים בחוש עסקי מפותח וביכולת לחשוב בגדול החלו לגלות את העולם, לפתוח עסקים מעבר לים ולהשקיע באופנים שונים במדינות העולם.

ישראלים המעוניינים לעשות זאת בארצות הברית, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות (גם) מבחינה כלכלית, שואלים בוודאי שאלה אחת: איזו ויזה הם צריכים להוציא? ובאילו תנאים הם יקבלו אותה?

ויזת E2

הויזה הראשונה שנוגעת לענייננו היא ויזת E2, ויזת משקיע. הויזה מיועדת ליחידים אשר מעוניינים להגיע לארצות הברית במטרה לפתוח עסק, או לחלופין להשקיע כספים בעסק שכבר פועל בארצות הברית. יש לציין כי כבר היום ניתן בתנאים מסוימים לפעול לדרכים אלה, כשהבעיה העיקרית היא שהתהליך נחשב למסורבל ומצריך הצטיידות בהון ראשוני עצום, שאין בהכרח לישראלי הממוצע.

על מנת לקבל את ויזת המשקיע, יש צורך לעמוד במספר תנאים. הראשון שבהם הוא אמנה קיימת בין המדינות. על האדם או החברה להחזיק באזרחות של אותה מדינה, כשיוצר ממחצית מהחברה צריכים להיות בבעלותה של מדינת האמנה. תנאי אחר הוא שהחברה תהיה מסחרית ופעילה, כשעל ההשקעה להבטיח כי תפעול החברה יהיה מוצלח יותר בעקבותיה.

בנוסף, המשקיע צריך להגיע לארצות הברית ולנהל ממנה את ענייני החברה. כאשר האדם הפונה לקבלת הויזה אינו המשקיע העיקרי, עליו להחזיק במשרה ניהולית ובכירה בה, או לחלופין להיות בעל כישורים ייחודיים אשר הכרחיים לתפעולה הנכון של אותה חברה.

להבדיל ממרבית הויזות, תוקפה של ויזת E2 ארוך באופן משמעותי, ועומד על פרק זמן הנע בין שנתיים לחמש (בהתאם למאפייני הבקשה הספציפית). אנשים המקבלים את הויזה הזו מקבלים מספר ביטוח לאומי, Social Security, באמצעותו הם יכולים לבצע לא מעט דברים: עבודה בארצות הברית, ניהול עסק, רכישת דירה או נכס נדל"ני אחר (כולל לצרכי השקעה), פתיחת חשבון בנק ועוד. יתרון משמעותי אחר של הויזה הוא שהיא ניתנת לכל בני המשפחה כולל בני או בנות הזוג של האדם שהגיש את הבקשה.

הנקודה הישראלית (או: זמן לקצת חדשות רעות)

חשוב להדגיש כי נכון לנקודת הזמן הנוכחית, ישראלים עדיין לא יכולים להוציא את ויזת E2 הלכה למעשה – וזאת למרות שכבר לפני מספר שנים חתם נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, על חקיקה שמוסיפה את ישראל לרשימה המכובדת של מדינות אשר אזרחיהן עשויים לקבל את הויזה, אם הם יעמדו בתנאים שלה.

הבעיה היא שהתנאים הסופיים של ההסכם בין ישראל לארצות הברית טרם נוסחו במלואם. עד שזה לא יקרה, אזרחים ישראלים לא יוכלו להוציא את ויזת E2 המיוחלת. ייתכן מאד שבשנים הקרובות, או אפילו בחודשים הבאים, התמונה תשתנה והליך הוצאת הויזה עבור ישראלים המעוניינים לפתוח עסק, להשקיע בעסק קיים או להשקיע באפיקים אחרים יהפוך למוחשי יותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!