שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

כיצד מסייע רואה חשבון אמריקאי במיסוי אמריקאי?

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

רואה חשבון אמריקאי הוא איש מקצוע שבהשכלה שלו ובהתמחות שלו יכול לסייע לאזרחים שונים המחזיקים באזרחות אמריקאית או גרין קארד להתמודד מול מערכת המיסים הישראלית והאמריקאית במקביל. בין אם מדובר על יזמים, אנשי עסקים וכן בעלי חברות אשר מנהלים את העסקים שלהם גם בארצות הברית, הרי שחשוב מאוד שהם יעזרו ברואה חשבון אמריקאי אשר יוכל להדריך אותם בצורה נכונה וטובה בכל מה שנוגע להסדרת מס, מילוי הטפסים הרלוונטיים וכן כל החובות הבירוקרטיות שיש למלא.

כיצד יכול לסייע רואה חשבון אמריקאי?

רואה חשבון אמריקאי יכול לסייע במילוי דוח 104. מדובר על דוח אשר מפרט את ההכנסה של כל אדם המחויבת בדיווח לרשות הIRS האמריקאית וזאת בגין השנה שחלפה, הדוח המדובר מתייחס למצב המשפחתי של ממלא הדוחף, הגיל שלו, ההכנסה שלו ופרטים נוספים רלוונטיים.

מעבר לכך, רואה החשבון המדובר מסייע במס על פיצויי הון. פיצוי הון אשר מאורגן בצורה לא נכונה עלול לגרום אחריו עונשים וקנסות על המגיש ועל כן, בכדי לבנות את פיצוי ההון בצורה הנכונה והטובה ביותר יש צורך להיעזר ברואה חשבון אמריקאי וכך להיות בטוחים כי הליכי המיסוי הרלוונטיים מתבצעים בצורה הטובה ביותר.

לא מעט ישראלים משקיעים כסף בעסקים ובמיזמים שונים בארצות הברית. חשוב להבין כי אמנם ההזדמנויות העסקיות בארצות הברית הם רבות אך יחד עם זאת, יש לתת את הדעת על כל הבירוקרטיה, התנאים וההגבלות שיש למלא אחריהם על מנת שכל העסקים יצלחו ללא בעיה ועיכוב כלשהו. לשם כך יש להיעזר ברואה חשבון מיסוי אמריקאי accountants Israel, אשר מוסמך לטפל בנושאים השונים הנוגעים למיסוי בארה"ב על עסקים כאלה ואחרים וכן לסייע בתכנון מס נכון הן בישראל והן בארה"ב על מנת שהאדם לא ישלם יותר מדי מס.

השקעות נדל"ן באמריקה

כיום, ידוע ללא מעט משקיעי נדל"ן כי ניתן למצוא השקעות משתלמות ביותר דווקא בארצות הברית על אזוריה השונים. לא פעם מדובר על השקעות הרבה יותר משתלמות מאלה שבישראל. יחד עם זאת, טרם בוחרים להשקיע נדל"ן בארצות הברית, יש צורך לברר אודות אופני המיסוי והסדרת החוקיות של עסק רווחי. השקעות בנדל"ן בארצות הברית כוללות כמה נקודות אשר קשורות לתכנון מס לרבות מס פדרלי, מס עירוני ועוד. רואה חשבון אמריקאי מקצועי ומומחה יסייע לכם לבחור את המסלול הטוב ביותר למיסוי בכל נכס ובכל תחום.

כיצד תבחרו רואה חשבון עבור עסקים ונכסים בארה"ב?

בין אם מדובר על עסקים או יוזמות בארה"ב שכרוך בהם כסף ובין אם מדובר על השקעות נדל"ן, חשוב שתעשו זאת בצורה מסודרת מבחינה פיננסית ומבחינה חוקית. עליכם לברר את כל העניינים הנוגעים למיסוי וכן לברר כיצד אתם מגיעים למצב שבו אתם משלמים את המס המינימלי הן בישראל והן בארה"ב. לכן, חשוב מאוד לבחור רואה חשבון מיסוי אמריקאי מקצועי ומנוסה שעוסק הן בייעוץ והן בייצוג מול רשויות המס השונות בארה"ב. יש לוודא כי מדובר על רואה חשבון שיש לו ותק, ניסיון והמלצות בתחום המדובר וכמובן, ידע רחב היקף ואסמכה לעסוק בתחום המיסוי בארה"ב.

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!