שגרירות אונליין

שגרירות אונליין

ויזה לתינוק וילדים מתחת לגיל 14

הוצאת ויזה לארצות הברית זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז להוצאת ויזה לארה"ב!

13667838_xxlהוצאת ויזה לארצות הברית נדרשת מכל ישראלי המעוניין להיכנס לתחומיה, כשהגיל אינו משחק תפקיד. גם ילדים ואפילו תינוקות זקוקים לויזה, אותה נדרשים ההורים שלהם להנפיק.

מה שכן חשוב להדגיש הוא שאופן ההוצאה של הויזה שונה במקרה של תינוקות ושל ילדים מתחת לגיל 14, הן ביחס לילדים שגילם 14 עד 18 (עליהם להגיע לראיון בשגרירות עם הוריהם או אפוטרופוס חוקי שלהם) ובטח ובטח שביחס למבוגרים. אז איך בדיוק מנפיקים ויזה לאוכלוסיה הצעירה ביותר?

החדשות הטובות: הילדים לא נדרשים להגיע לשגרירות

ההבדל העיקרי בין תינוקות וילדים מתחת לגיל 14 לבין אלה המבוגרים יותר נוגע לפטור שניתן לקבוצה הראשונה מההגעה לראיון האישי בשגרירות ארצות הברית ,שכידוע מהווה שלב חיוני בדרך לקבלת הויזה. כן נדרש למלא עבורם את טפסי הבקשה, כמובן, כשמבחינה מעשית מדובר כאן על מספר שלבים: זה מתחיל עם מילוי טופס הבקשה לקבלת ויזה לארצות הברית, טופס DS-160, אשר מילויו אפשרי גם באמצעות אתר האינטרנט של השגרירות (מיותר לציין שההורים הם אלה שממלאים בפועל את הטפסים, הכתובים באנגלית בשפה גבוהה יחסית).

לאחר שמסתיים מילוי האטפסים מונפק אישור, אותו נדרש להדפיס ולהביא לשגרירות. חשוב להקפיד שההדפסה של האישור תהיה איכותית וברורה דיה, וזאת מכיוון שסריקת הברקוד המופיע על גבי האישור חיונית בדרך לטיפול המהיר בבקשה.

לאחר מכן, מגיע השלב הבירוקרטי השני, של רישום בקשתו של הילד לקבלת ויזה, כולל תשלום האגרה עבורו. ההעברה של הטפסים לשגרירות אפשרית באחת משני דרכים: הראשונה היא מסירתה על ידי קרוב משפחה מדרגה ראשונה (כלומר, הורה או אח/אחות), אשר מעוניינים להנפיק ויזה גם בעצמם ולכן זקוקים לעבור ראיון אישי בשגרירות. האפשרות השנייה, הנכנסת לתמונה כאשר אין מי שיגיש עבור הילד את הבקשה, היא שימוש בשירותיה של חברת השליחויות UPS.

ואיך אפשר בלי המסמכים?

לבקשה עצמה נדרש להוסיף מספר מסמכים: תמונה ברורה וצבעונית של הילד, בגודל 5X5 ס"מ, שצולמה בפרק הזמן של עד שישה חודשים אחורנית. מסמך חיוני אחר שיש להנפיק הוא אישור ההסכמה מטעמם של שני ההורים לנסיעתו של הילד, בין אם הוא מגיע לארצות הברית איתם ובין אם עם קרוב משפחה אחר לביקור משפחתי למשל. המכתב הוא בנוסח קבוע, מיותר אולי לציין, כשאת המסמך הראשוני אפשר להוריד מהאתר של שגרירות ארצות הברית בישראל.

כאשר מעוניינים להנפיק לילד ויזה ששונה מהויזה הסטנדרטית (ויזת תייר), ייתכן שהשגריריות תבקש להמציא מסמכים נוספים הנוגעים לילד או לנסיבות ההגעה לארצות הברית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היכן אפשר למצוא עבודה עבודה בעגלות לצעירים במיאמי? – מדריך מקיף

האם אתה מחפש הזדמנויות לעבודה בעגלה במיאמי? אל תחפש עוד! מיאמי מציעה מגוון משרות בתעשיית העגלות, מעגלות מזון ועד עגלות סחורה. במדריך זה, נחקור את סוגי העבודה השונים הזמינים במיאמי והיכן תוכלו למצוא הזדמנויות עבודה אלו.

לקריאת המאמר »

הטיסה מארצות הברית נדחתה: מה הצעד הבא?

כאשר עומדים בפני טיסה מאוחרת מארצות הברית, הצעד הראשון הוא להישאר מעודכן. בדוק באתר האינטרנט או באפליקציה של חברת התעופה לקבלת עדכונים על מצב הטיסה שלך. אתה יכול גם להירשם לקבלת הודעות טקסט או אימייל כדי לקבל עדכונים בזמן אמת על כל שינוי.

לקריאת המאמר »

חבילות סלולר וגלישה לארצות הברית באמצעות esim

אנו חיים בעידן המודרני שבה התקשורת הניידת מהווה כלי חשוב ביותר לזמינות. גם כאשר אנו נוסעים לחול, אנו חייבים להיות זמינים ולשמור על קשר עם הארץ. אם החלטתם שאתם טסים לארצות הברית, בין אם לצרכי חופשה, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי ביקור משפחה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהותי מתכנון החופש שלכם הוא לוודא כי יש לכם חבילת esim לארצות הברית, שתאפשר לכם לשמור על קשר מקסימלי עם המשפחה שלכם.

לקריאת המאמר »

לצאת לתפוח הגדול: שליטה באמנות ההישרדות בטיסות ארוכות לניו יורק

נסיעה לעיר התוססת ניו יורק יכולה להיות חוויה מרגשת, אבל הטיסות הארוכות הנדרשות כדי להגיע אליה יכולות לפעמים להוות סיכוי מרתיע. במאמר זה, נחקור כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את המסע שלך לנוח ומהנה ככל האפשר. ממציאת טיסות זולות ועד להפיק את המקסימום מהזמן שלך במטוס, דאגנו לך.

לקריאת המאמר »
074-7691216
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!